Konkurs Czterolistna Koniczyna

DSCN0645W dniu 23 maja 2016 r. odbyła się druga edycja szkolnego konkursu wiedzy humanistycznej „Czterolistna Koniczyna”. Organizatorkami imprezy były uczennice klasy trzeciej gimnazjum – Ola Wawrzyniak i Aurelia Witecka. W ciągu kilku miesięcy wytężonej pracy przygotowały w pełni profesjonalny sprawdzian wiedzy dla uczniów klas gimnazjalnych. Obejmował on zadania z następujących dziedzin wiedzy: język polski, historia sztuki, muzyka i film.

Konkurs okazał się nie tylko doskonałym sprawdzianem wiedzy, ale również świetną zabawą. Ostatecznie miejsca na podium zajęły zespoły w składzie: miejsce I – Ada Poczekalewicz, Ola Kłodziejczyk i Julia Horszwald z klasy IIIa, miejsce II – Natalia Kwaśniewska, Karolina Mirgos oraz Hubert Skibiński z klasy IIIb oraz miejsce III – Daniel Frost, Dawid Kania i Adrian Ambroziak z klasy IIb gimnazjum.

Obsługą techniczną zajęli się także uczniowie klasy trzeciej gimnazjum – Bartek Kucharski i Sebastian Płaza.

Po tak udanej imprezie pozostaje nam liczyć na to, że wśród społeczności szkolnej znajdą się uczniowie, którzy zechcą rozwijać i kontynuować dzieło tych, którzy już wkrótce opuszczą mury naszej szkoły.

Skip to content