Wirtualny Charytatywny Bieg Mikołajkowy Orkana

W niedzielę 6 grudnia uczniowie, nauczyciele, rodzice i absolwenci “Czwóreczki”, a także znajomi włączyli się do wspaniałego wydarzenia sportowego. Pokonali dystans 2 km, aby wesprzeć mikołajkową akcję charytatywną na rzecz niepełnosprawnego chłopca. Składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania następującym uczniom: Adamiak Oliwier klasa 4b, Deliś Gabriela klasa 8a, Deliś Marcel klasa 3c, Dymecka Inka klasa 4b, Figat Jan klasa 1b, Figat Szymon klasa 6a, Jaroń Alicja klasa 6b, Jaroń Julia klasa 8b, Kucharska Ada klasa 4b, Kucharski Marcel 7b , Kuran Julianna klasa 4b, Kuran Zuzanna klasa 2b, Marczak Antoni klasa 7a, Miecz Marek klasa 4c, Puchalska Ewa klasa 7b, Sip Adam klasa 5a, Staniak Radosław klasa 6b, Stefańska Maja klasa 6a, Stefański Maksymilian klasa 7b, Świderski Kajetan klasa 6a, Tuszyńska Gabriela klasa 4b,  Tylenda Mateusz klasa 4c, Tylenda Weronika klasa 6a oraz: Blance Tuszyńskiej, Robertowi Sipowi, Maksowi Świderskiemu, Pani Małgorzacie Frejlichowskiej z rodziną, Pani Oldze Żuk z córkami Anią i Marysią, a także: Pani Annie Świderskiej, Pani Dominice Stefańskiej, Pani Joannie Radeckiej – Marczak, Pani Anecie Górce – Sip, Panu Mariuszowi Mieczowi, Państwu Monice i Bartłomiejowi Tuszyńskim, Państwu Elżbiecie i Jarosławowi Jaroniom, Państwu Emilii i Radosławowi Figatom.
Najlepszym podsumowaniem akcji niech będą wybrane słowa od organizatora – SKKT Orkantour:

“Szanowni Państwo, Znajomi i Przyjaciele

Było nam niezmiernie miło gościć Was na I Wirtualnym Biegu Charytatywnym Orkana dla Stasia Sułkowskiego.

Cieszymy się, że do akcji przystąpiło tak dużo szkół z kraju, ale także z zagranicy.
Do wydarzenia zarejestrowało się Mikołajów a ukończyło wyzwanie i poprawnie się zweryfikowało. Wyprowadzono na spacer psów i kilka kotów.

Impreza z lokalnej zabawy przerodziła się w “międzynarodowy stan mikołajowy dla Staszka , co wprawiało nas, organizatorów z jednej strony w zachwyt, a z drugiej strony w zdumienie. To była lawina dobra.

Dokumentacja aktywności docierała do nas niemal z każdego regionu Polski. Byliście dla Stasia w tym czasie także poza granicami kraju.

Serce rośnie, na samą myśl, że nasz grudniowy podopieczny ma realną szansę na normalne życie.
To naprawdę będzie się działo dzięki Wam

Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierali naszą inicjatywę oraz sprawiali, że każdy kolejny dzień stawał się dla rodziców Stasia coraz piękniejszy.  
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i dyrekcji za zaangażowanie i za to, że chciało Wam się dla Stasia chcieć. Dziękujemy wszystkim świadomym przystąpienia do akcji”.

W podziękowaniu za Wasze dobre serca i dosłownie aktywne włączenie się do wydarzenia, mamy dla wszystkich pamiątkowe dyplomy, które czekają na Was w szkole (niestety nie możemy podziękować i wręczyć ich osobiście).

Poniżej zamieszczamy fotorelację z wirtualnego udziału naszej szkoły w Wirtualnym Charytatywnym Biegu Mikołajkowym Orkana. 

Ze sportowym pozdrowieniem.

Sylwia Burzyńska – nauczyciel wychowania fizycznego

Skip to content