XXI WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W sobotę 23.05.2015 na terenie boisk rekreacyjno – sportowych Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 w Żyrardowie odbyły się XXI Wiosenne Biegi Przełajowe zorganizowane przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Koordynatorem całego sportowego przedsięwzięcia była pani Beata Bieganowska. Dla uczniów przygotowano trasy o różnej długości i stopniu trudności, z uwzględnieniem wieku wszystkich startujących. Poza konkurencjami dla dzieci odbyły się dwa Biegi Rodzinne oraz bieg w kategorii Open.

W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 274 uczniów (137 chłopców i 137 dziewcząt) w wieku od 6 do 16 lat oraz 49 dorosłych biegaczy uczestniczących wraz z dziećmi w Biegach Rodzinnych. Najwytrwalszym zawodnikiem okazała się Roksana Kaczmarek z klasy V b, która ukończyła wszystkie trzy konkurencje biegowe: bieg indywidualny w kategorii klas V, bieg Open oraz Bieg Rodzinny.

A oto zestawienie wyników poszczególnych startów:

KLASY 0 – CHŁOPCY

KLASY 0 – DZIEWCZĘTA

  1. Mrożek Maurycy, klasa 0a
  2. Leśko Michał, klasa 0b
  3. Urbański Dominik, klasa 0b
  4. Leoniuk Wiktor, klasa 0b
  5. Wiśniewski Kuba, klasa 0a
  6. Niewadzi Karol, klasa 0a
  7. Szlaga Filip, klasa 0a
  8. Grzywaczewski Oskar, klasa 0a
  9. Bogucki Piotr, klasa 0a
  10. Szymczyk Wiktor, klasa 0a
  11. Ciemniecki Igor, klasa 0a
  1. Mazur Gabriel,a klasa 0b
  2. Pawlak Aleksandra, klasa 0b
  3. Pluta Karolina, klasa 0b
  4. Żabińska Wiktoria, klasa 0b
  5. Kotulska Anna, klasa 0a
  6. Stawczyk Gabrysia, klasa 0a
  7. Iżycka Gabrysia, klasa 0a
  8. Kalinowska Joanna, klasa 0b
  9. Zabłocka Oliwia, klasa 0 a
  10. Wierzbicka Julia, klasa 0b
  11.  Witkowska Julia, klasa 0 a
  12. Michalska Weronika, klasa 0a
  13.  Witkowska Martyna, klasa 0a

KLASY 1 – CHŁOPCY

KLASY 1 – DZIEWCZĘTA

  1. Kuziemski Wojciech klasa 1a
  2. Galiński Igor klasa 1c
  3. Lachowicz Dominik klasa 1b
  4. Kocemba Jan klasa 1b
  5. Idzik Sebastian klasa 1b
  6. Stefański Maksymilian klasa 1b
  7. Marcinowski Przemysław klasa 1a
  8. Beczek Arkadiusz klasa 1b
  9. Marczak Antoni klasa 1a
  10. Borowski Kacper klasa 1a
  11. Nowakowski Antoni klasa 1a
  12. Kakietek Karol klasa 1a
  13. Szyszka Jakub klasa 1c
  14. Banach Dawid klasa 1c
  15. Mach Aleksander klasa c
  16. Zabłocki Patryk klasa 1b
  17. Mińkowski Maciej klasa 1a
  18. Kuran Adam klasa 1b
  19. Staniszewski Miłosz klasa 1b
  20. Paciorkowski Szymon klasa 1c
  21. Siwirski Michał klasa 1b
  1. Sewostianik Lena klasa 1a
  2. Gieryk Kamila klasa 1b
  3. Adamiak Zuzanna klasa 1a
  4. Puchalska Ewa klasa 1b
  5. Stempowska Dominika klasa 1b
  6. Grzywaczewska Julia klasa 1b
  7. Szubińska Zuzanna klasa 1c
  8. Kałęcka Julia klasa 1c
  9. Kuran Julia klasa 1b
  10.  Loppe Maja klasa 1c
  11. Żmijewska Klaudia klasa 1b
  12. Peczot Hanna klasa 1b
  13. Szyszka Weronika klasa 1a
  14. Michalak Natalia klasa 1a
  15. Woźniakowska Magdalena klasa 1c
  16. Opalińska Gabriela klasa 1c
  17.  Zyśk Maria klasa 1c
  18. Orłowska Magdalena klasa 1a
  19. Ghazaryan Anna klasa 1a
  20.  Wojciechowska Wiktoria klasa 1b

KLASY 2 – CHŁOPCY

KLASY 2 – DZIEWCZĘTA

  1. (1) Nowakowski Igor klasa 2b
  2. (1) Sawicki Szymon klasa 2a
  3. Homanowski Maciej klasa 2a
  4. Baka Piotr klasa 2a
  5. Adamski Bartek klasa 2b
  6. Nowakowski Radosław klasa 2b
  7. Białecki Rafał klasa 2a
  8. Kotyński Patryk klasa 2b
  9. Sadowski Janek klasa 2b
  10. Sadowski Ignacy klasa 2b
  11. Sadowski Artur klasa 2a
  12. Kluczyński Wojciech klasa 2a
  1. Śliwa Maria klasa 2b
  2. Wojnarowicz Wiktoria klasa 2b
  3. Skhuta Palina klasa 2b
  4. Jaroń Julia klasa 2b
  5. Kleta Gabriela klasa 2b
  6. Michalska Gabriela klasa 2b
  7. Bieganowska Oliwia klasa 2b
  8. Jóźwiak Sandra klasa 2b
  9. Cegielska amelia klasa 2b
  10. Olech Antosia klasa 2b
  11. Białasik Julia klasa 2a
  12. Rybkowska Gabriela klasa 2a

 

KLASY 3 – CHŁOPCY

KLASY 3 – DZIEWCZĘTA

  1. Nowakowski Michał klasa 3a
  2. Skoczyński Patryk klasa 3a
  3. Bogucki Jakub klasa 3b
  4. Wójcik Filip klasa 3b
  5. Kosmatka Szymon klasa 3b
  6. Kaczur Borys klasa 3b
  7. Wiśniewski Damian klasa 3a
  8. Bogucki Igor klasa 3a
  9. Klimas Filip klasa 3b
  10.  Beczek Aleksander klasa 3a
  11. Szczepański Grzegorz klasa 3b
  12. Gal Jakub klasa 3b
  13. Adamiak Mateusz klasa 3a
  14. Wawrzyniak Wojciech klasa 3b
  15. Mikulski Marcel klasa 3b
  16. Słowik Bartłomiej klasa 3b

 

  1. Witecka Sonia klasa 3b
  2. Idzik Aleksandra klasa 3a
  3. Wiśniewska Weronika klasa 3b
  4. Trafisz Julia klasa 3b
  5. Stawczyk Oliwia klasa 3b
  6. Kalkucińska Zuzanna klasa 3a
  7. Domańska Weronika klasa 3a
  8. Grzywaczewska Sandra klasa 3a
  9. Kłosiewicz Weronika klasa 3a
  10. Kucharska Kamila klasa 3a
  11. Nietrzebka Nadia klasa 3a
  12. Bielecka Iga klasa 3b
  13. Maciejak Hanna klasa 3b
  14. Wiśniewska Gabriela klasa 3b
  15. Zarębska Aleksandra klasa 3a
  16. Kacprzak Oliwia klasa 3a
  17. Michalk Agnieszka klasa 3b
  18. Olczak Patrycja klasa 3b

KLASY 4 – CHŁOPCY

KLASY 4 – DZIEWCZĘTA 

  1. Dudziński Adam klasa 4a
  2. Tylkowski Cyprian klasa 4b
  3. Stöcker Jakub klasa 4b
  4. Boczkowski Dawid klasa 4b
  5. Cylkowski Remigiusz klasa 4a
  6. Ciarciński Igor klasa 4a
  7. Sip Robert klasa 4b
  8. Osiński Oskar klasa 4b
  9. Jaźwiński Karol klasa 4b
  10. Młynarczyk Michał klasa 4a
  11. Zarębski Amadeusz klasa 4a
  12. Bargiełowski Tymon klasa 4b
  13. Szlaga Kacper klasa 4a
  14.  Ambroziak Marcin klasa 4b
  15. Gawlicki Bartłomiej klasa 4b
  16. Jagielski Przemysław klasa 4b
  1. Kucharska Sylwia klasa 4a
  2. Jarosz Krystyna klasa 4b
  3. Kubiak Aleksandra klasa 4a
  4. Stempowska Aleksandra klasa 4a
  5. Szczygieł Julia klasa 4a
  6. Koziarska Maja klasa 4a
  7. Ortyl Maja klasa 4b
  8. Bargiełowska Nel klasa 4b
  9. Łukasiak Kinga klasa 4b
  10. Pirośkiewicz Aleksandra klasa 4a
  11. Iżycka Wiktoria klasa 4a
  12. Zabłocka Klaudia klasa 4a
  13. Waśniewska Katarzyna klasa 4b
  14.  Rek Karina klasa 4b
  15. Urbańska Weronika klasa 4b
  16. Szymańska Weronika klasa 4a

KLASY 5 – CHŁOPCY

KLASY 5 – DZIEWCZĘTA

  1. Andrychowicz Daniel klasa 5b
  2. Marcinowski Jakub klasa 5b
  3. Ciarciński Bartosz klasa 5a
  4. Andrychowicz Jakub klasa 5b
  5. Kostecki Paweł klasa 5b
  6. Szyszka Dawid klasa 5a
  7. Woźniakowski Szymon klasa 5b
  8. Treliński Kacper klasa 5a
  9. Kopera Konrad klasa 5a
  10. Kocemba Adam klasa 5b
  11. Marczak Cezary klasa 5b
  12. Sobiecki Michał klasa 5b
  13. Kandyda Mateusz klasa 5a
  14. Strugała daniel klasa 5a
  15. Zieliński Kajetan klasa 5b
  16. Lemiesz Jan klasa 5a
  17. Kluczyński Piotr klasa 5b
  18.  Stoń Sebastian klasa 5a
  19. Boczkowski Oliwer klasa 5b
  1. Kaczmarek Roksana klasa 5b
  2. Sobczyńska wiktoria klasa 5b
  3. Piętka Aleksandra klasa 5a
  4. Ślusarczyk Anna Klasa 5a
  5. Świątek Klaudia klasa 5b
  6. Agadshanjan Ani klasa 5a
  7. Kozłowska Klaudia klasa 5a
  8. Kleta Wiktoria klasa 5a
  9. Krawczyk Julia klasa 5a
  10. Rokicka Paulina klasa 5a
  11. Frączkiewicz Dorota klasa 5a

KLASY 6 – CHŁOPCY

KLASY 6 – DZIEWCZĘTA

  1. Frąc Kornel klasa 6a
  2. Wierzbicki Szymon klasa 6b
  3. Sewostianik Emil klasa 6b
  4. Kołodziejczyk Jakub klasa 6a
  5. Liniarski marek klasa 6a
  6. Baliszewski Mikołaj klasa 6b
  7. Dziedzic Dorian klasa 6b
  8. Gawlicki Franciszek klasa 6b
  9. Gawart Mikołaj klasa 6b

 

 

  1. Stemplowska Zuzanna Klasa 6a
  2. Bylina Laura klasa 6b
  3. Konarska Klaudia klasa 6a
  4. Mońko Marta klasa 6b
  5. Ghazaryan Sofia klasa 6a
  6. Link Katarzyna klasa 6b
  7. Lisicka Karolina klasa 6b
  8. Waszczuk Paula klasa 6b
  9. Synowiecka Magdalena klasa 6b
  10. Szczepanik Lilianna klasa 6b
  11. Paluch Zuzanna klasa 6b
  12. Gbur Oliwia klasa 6b
  13. Marczak Zuzanna klasa 6b
  14. Czupryńska Roksana klasa 6a
  15. Marchel Dominika klasa 6a
  16. Kotulska Weronika klasa 6b
  17. Gal Julia klasa 6b
  18. Waszczyk Martyna klasa 6b
  19.  Dzięcioł Karina klasa 6b
  20. Idzik Natalia klasa 6a

KLASY I GIMNAZJUM – CHŁOPCY

KLASY I GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA

  1. Bieganowski Jakub klasa I ga
  2. Ambroziak Adrian klasa I gb
  3. Jakubiak Aleksander klasa I ga 
  4. Ortyl Adam klasa Iga
  5. Staniszewski Mikołaj klasa Igb
  6. Rastawiecki Bartosz klasa Igb
  7. Janaszek Jakub klasa Iga
  8. Rybaczuk Marcin klasa Iga
  9. Kania Dawid klasa Igb
  10. Adolf Mateusz klasa Iga
  11. Kuziemski Jakub klasa Igb
  12. Gmitrzak Jakub klasa I gb
  13. Frączkiewicz Robert klasa Iga
  14. Sankowski Jan klasa Igb
  15. Kuczynski Bartłomiej klasa Igb
  16.  Lemiesz Franciszek klasa Iga
  1. Donat Paulina klasa Iga
  2. Adamska Alicja klasa Igb
  3. Kalinowska Bogumiła klasa Iga
  4. Kuran Patrycja klasa Iga
  5. Puchalska Alicja klasa Iga
  6. Nalejska Julia klasa Igb
  7. Bogucka Dominika klasa Igb

KLASY II GIMNAZJUM – CHŁOPCY

KLASY II GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA

  1. Kucharski Bartosz klasa IIgb
  2. Ambroziak Michał klasa IIga
  3. Matyj Michał klasa IIga
  4. Bieryt Maciej klasa IIgb
  5. Kukielewski Mateusz klasa IIga
  6. Stefański Mateusz klasa IIga
  7. Krauze Adam klasa IIga
  8. Dudkiewicz Marcin klasa IIgb
  9. Rek Mateusz klasa IIga
  1. Kozłowska Natalia klasa IIga
  2. Fornal Lara klasa IIga
  3. Choińska Julia klasa IIga
  4. Chudon Roksana klasa IIga
  5. Marcinowska Karolina klasa IIga
  6. Kołodziejczyk Aleksandra klasa IIga
  7. Witecka Aurelia Klasa II gb
  8. Kotyńska Agnieszka klasa IIga
  9. Kopera Weronika klasa IIgb
  10. Kwaśniewska Natalia klasa IIgb

KLASY III GIMNAZJUM – CHŁOPCY

KLASY III GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA

  1. Gwiazda Brajan klasa III gb
  2. Witecki Jarosław klasa IIIga
  3. Tworkowski Piotr klasa IIIga
  4. Suchecki Wojciech klasa IIIga
  5. Sobierajski Jan klasa IIIga
  6. Maciejczyk Kamil klasa IIIga
  7. Sawicki Mateusz klasa IIIgb
  1. Donat Ewelina klasa IIIgb
  2. Pałuba Marta klasa III ga
  3. Pałuba Julia klasa III ga
  4. Gmitrzak Weronika klasa IIIgb
  5. Gałązka Katarzyna klasa IIIgb
  6. Jarosz Anna klasa IIIga
  7. Jakubiak Dominika klasa IIIgb
  8. Wichniewicz Daria klasa IIIgb
  9. Filipek Róża klasa IIIgb
  10. Wichniewicz Patrycja klasa IIIgb

BIEG W KATEGORII OPEN

  1. Kucharski Bartosz – gimnazjum
  2. Gwiazda Brajan – gimnazjum
  3. Frąc Kornel – szkoła podstawowa
  4. Ambroziak Adrian – gimnazjum
  5. Witecki Jarosław – gimnazjum
  6. Donat Paulina – gimnazjum
  7. Dudziński Adam – szkoła podstawowa
  8. Andrychowicz Daniel – szkoła podstawowa
  9. Kuziemski Jakub – gimnazjum
  10. Fornal Lara – gimnazjum
  11. Konarska Klaudia – szkoła podstawowa
  12. Kaczmarek Roksana – szkoła podstawowa
  13. Sobiecki Michał – szkoła podstawowa

BIEG RODZINNY W KATEGORII KLAS 0 – III

  1. Nowakowski Igor klasa 2b z mamą Beatą
  2. Wojnarowicz Wiktoria klasa2b z bratem Kamilem
  3. Homanowski Maciej klasa 2a z mamą Joanną

BIEG RODZINNY W KATEGORII KLAS IV – VI ORAZ I – III GIMNAZJUM

  1. Paweł Kostecki kasa 5b z bratem Łukaszem
  2. Lilianna Szczepanik klasa 6b z tatą Jackiem
  3. Remigiusz Cylkowski klasa 4a z tatą Marcinem
  4. Roksana Kaczmarek klasa 5b z mamą Danutą
  5. Klaudia Świątek klasa 5b z tata Tomaszem
  6. Karol Jaźwiński klasa 4b z tatą Krzysztofem
  7. Sylwia Kucharska klasa 4a z mamą Katarzyną
  8. Katarzyna Choińska klasa 5a z mamą Dorotą
  9. Kacper Szlaga klasa 4a z mamą Wiolettą

ZWYCIĘSCY KLASYFIKACJI DRUŻYNOWYCH

KLASY 0 – III – klasa 2b

KLASY IV – VI – klasa 6b

KLASY I – III GIMNAZJUM – klasa IIga

Wszystkim zawodnikom tegorocznych biegów przełajowych dziękujemy za sportową postawę i wolę walki oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Podziękowania składamy również wiernym kibicom, których wsparcie duchowe i głośny doping przyczyniły się do wielu rekordów na trasie biegów. Dziękujemy wszystkim obecnym na XXI Wiosennych Biegach Przełajowych i zapraszamy za rok.

 

 

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZSP NR 4

XXI Wiosenne Biegi Przełajowe