Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2019/2020

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2019 / 2020

 

Od wielu lat nasza szkoła aktywnie bierze udział w międzyszkolnej rywalizacji sportowej na poziomie miejskim, powiatowym i międzypowiatowym, odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Tegoroczny sezon sportowy, choć nieco skrócony, zakończyliśmy zajmując III miejsce w Miejskiej Międzyszkolnej Olimpiadzie Sportowej.

Miejsce na podium to nie tylko duża satysfakcja, ale również kolejne nagrody w postaci sprzętu sportowego dla szkoły. Wszystkie sukcesy sportowe są wynikiem zaangażowania w ten obszar szkolnego wychowania fizycznego wielu uczniów motywowanych i dopingowanych przez nauczycieli wf. 

Zawsze mieliśmy możliwość osobiście zaprezentować i nagrodzić brawami wszystkich tych, którzy na te sukcesy pracowali. Tym razem nie osobiście, ale równie gorąco dziękujemy i gratulujemy następującym osobom:

 

DZIEWCZĘTA

 

 CHŁOPCY
 

1.       Laura Sadowska 3a

2.       Inka Dymecka 3b

3.       Lena Siwek 4a

4.       Oliwia Zabłocka 4a

5.       Julia Zgorzalska 5a

6.       Maja Siemińska 5a

7.       Oliwia Tylkowska 5a

8.       Oliwia Wolniewicz 5b

9.       Alicja Jaroń 5b

10.   Diana Bielecka 5b

11.   Wiktoria Trafisz 5c

12.   Emilia Zanin 5c

13.   Iżycka Gabriela 5c

14.   Michalska Weronika 5c

15.   Emilia Zanin 5c

16.   Maja Nowak 6a

17.   Zuzanna Adamiak 6a

18.   Nadia Urbańska 6a

19.   Zuzanna Olasek 6a

20.   Kinga Glegoła 6a

21.   Oliwia Grela 6a

22.   Ewa Puchalska 6b

23.   Hanna Peczot 6b

24.   Lena Sewostianik 6b

25.   Aleksandra Żakowska 6c

26.   Julia Kałęcka 6c

27.   Joanna Szczepańska 6c

28.   Kinga Karlińska 6c

29.   Julia Białasik 7a

30.   Julia Jaroń 7b

31.   Laura Michalska 7b

32.   Lena Bogurska 7b

33.   Oliwia Bieganowska 7b

34.   Oliwia Szamraj 7a

35.   Sandra Józwiak 7b

36.   Wiktoria Kamińska 7a

37.   Wiktoria Sonnenberg 7b

38.   Wiktoria Tylkowska 7b

39.   Zuzanna Kalkucińska 8a

40.   Nadia Nietrzebka 8a

41.   Aleksandra Idzik 8a

42.   Sandra Grzywaczewska 8a

43.   Weronika Domańska 8a

44.   Oliwia Kacprzak 8a

45.   Lusine Stepanyan 8a

46.   Aleksandra Zarębska 8a

47.   Patrycja Olczak 8b

48.   Gabriela Wiśniewska 8b

49.   Julia Trafisz 8b

50.   Maja Szczepańska 8b

 

1.       Dominik Grzywaczewski 3a

2.       Karol Zabrzygraj 3b

3.       Miłosz Adamiak 4a

4.       Ibrahim Mago 4a

5.       Krystian Kociszewski 4a

6.       Patryk Kozłowski 4a

7.       Adam Sip 4a

8.       Dawid Żubrowski 4a

9.       Szymon Figat 5a

10.   Maksymilian Stępień 5b

11.   Grzewiński Jakub 5b

12.   Klem Tymoteusz 5b

13.   Nowakowski Hubert 5b

14.   Stanek Michał 5b

15.   Staniak Radek 5b

16.   Strzelecki Mateusz 5b

17.   Maksymilian Stępień 5b

18.   Bogucki Piotr 5c

19.   Drozdowski Daniel 5c

20.   Grzywaczewski Oskar 5c

21.   Filip Szlaga 5c

22.   Jakub Wiśniewski 5c

23.   Damian Zanin 5c

24.   Kacper Sierakowski 5c

25.   Wojciech Kuziemski 6a

26.   Karol Kakietek 6a

27.   Antoni Marczak 6a

28.   Przemek Marcinowski 6a

29.   Kacper Borowski 6a

30.   Antoni Nowakowski 6a

31.   Arkadiusz Beczek 6b

32.   Marcel Kucharski 6b

33.   Michał Siwirski 6b

34.   Sebastian Idzik 6b

35.   Igor Galiński 6c

36.   Jakub Adamiak 7a

37.   Borys Kaczur 7a

38.   Jakub Łaniewski 7a

39.   Szymon Sawicki 7a

40.   Artur Sadowski 7a

41.   Kacper Matusz 7a

42.   Piotr Baka 7a

43.   Patryk Czajka 7a

44.   Bartosz Kamiński 7b

45.   Bartosz Zielkiewicz 7b

46.   Igor Nowakowski 7b

47.   Kacper Jaroń 7b

48.   Patryk Kotyński 7b

49.   Radosław Nowakowski 7b

50.   Patryk Skoczyński 8a

51.   Damian Wiśniewski 8a

52.   Michała Nowakowski 8a

53.   Kacper Zgorzalski 8a

54.   Jakub Bogucki 8b

55.   Filip Klimas 8b

56.   Jakub Gal 8b

 

Ze sportowym pozdrowieniem.

Nauczyciele wychowania fizycznego