V Czwórkowe Kolędowanie

Po raz piąty zebrali się uczniowie, rodzice, opiekunowie i nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni goście na Czwórkowym Kolędowaniu. Występy rozpoczął nasz gość i przyjaciel Szkoły pan Krzysztof Gwiazda. Następnie uczniowie sami lub z rodzicami i wychowawczyniami prezentowali kolejne kolędy. 

V Czwórkowe Kolędowanie już minęło, a my wciąż mamy w uszach piękne dźwięki kolęd i pastorałek. Popołudnie 10 stycznia 2020 roku to był wspaniały czas przeżyty w rodzinnej atmosferze. Nasi uczniowie spisali się na złoty medal wykonując utwory świąteczne. Na Czwórkowej scenie zaprezentowali się w roli konferansjerów: Karol Kakietek, Zuzanna Olasek i Magdalena Orłowska z klasy 6a. Kolędy śpiewali: Lena Ciemniecka z kl. 1a,klasa 2a, 2b, 3b, Antonina Śliwa, Aurelia Andrychowicz, Nadia Gibasiewicz, Wiktor Klimas, Hania Krasuska, Hania Szubińska, Lena Loppe, Zosia Zalewska z kl. 3c, Oliwia Pryk, Nina Szymańska, Zosia Wrzodak, Natasza Rek z kl. 4 z Martą Marszałek z kl. 5c, Wiktoria Białasik, Weronika Tylenda, Julia Zgorzelska z klasy 5a, Zuzanna Adamiak, Pola Brzozowska i Nadia Urbańska z kl. 6a, Zuzia Wisk, Patryk Zabłocki z kl. 6b wraz z siostra Klaudią – absolwentką naszej szkoły, klasa 6b wraz z panią katechetką Wioletą Markuszewską, Zuzanna Szubińska z kl. 6c, kl. 7b, kl. 8a oraz Lusia Stepanyan z kl. 8a z mamą Ewą. Na akordeonie zagrał Olaf Pałuba z kl. 4a, na fletach zagrali uczniowie kl. 2a,na skrzypcach zagrała gościnnie Marysia Rybicka ze SP Nr 3.

Niezawodną pomoc przy organizacji wyświadczyli nauczycielom uczniowie: Sebastian Nietrzepka i Bartek Słowik z kl. 8b oraz Michał Nowakowski, Konrad Pawlak, Filip Chądzyński i Patryk Maciejczyk z kl. 8a.Wielkie ukłony dla Państwa Białasików i Nietrzepka za pomoc organizacyjną.

Społeczność Czwórki kolędowała z przemiłymi gośćmi,którym serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.