Apele podsumowujące I semestr

Apele podsumowujące I semestr

W dniu 27 stycznia 2016 r. odbyły się apele podsumowujące I semestr roku szkolnego 2015/2016.

Uczniowie spotkali się na trzech apelach dla klas 0-III i IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniom wręczono dyplomy i nagrody za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz odbyła się pogadanka dotycząca bezpiecznego spędzania wolnego czasu w czasie ferii zimowych.

Osiągnięcia uczniów klas I-III szkoły podstawowej 

Konkurs szkolny „Las blisko nas”:
I miejsce – Zuzanna Szubińska IIc
II miejsce – Maciej Homanowski IIIa
III miejsce – Anna Jarkiewicz IIIa
wyróżnienie – Zuzanna Adamiak IIa

Konkurs szkolny „Polska znana i nieznana – wspomnienia z wakacji”:
I miejsce – Dawid Boczkowski I
II miejsce – Jan Sadowski IIIb
III miejsce – Maria Śliwa IIIb

Konkurs szkolny „Polak to brzmi dumnie”:
I miejsce – Wiktoria Białasik Ia
II miejsce – Maria Śliwa IIIb
III miejsce – Jan Kocemba IIb
wyróżnienia: Alicja Jaroń Id, Jakub Szyszka IIc, Ignacy Sadowski IIIb

Konkurs szkolny „Kartka świąteczna”:
I miejsce – Marianna Zyśk IIc
III miejsce Miłosz Staniszewski IIb

Konkurs miejski „Świąteczna ozdoba”:
wyróżnienia: Ewa Puchalska IIb, Patryk Czajka IIIa, Wiktoria Rutkowska Ia, Gabriela Łaniewska Ic, Mateusz Matak Id

Konkurs ogólnopolski „Ozdoba świąteczna”:
I miejsce – Zofia Obsznajczyk IIc

Konkurs szkolny języka angielskiego „Christmas Time”:
I miejsce – Marysia Zyśk IIc
II miejsce – Kacper Sierakowski Ic
III miejsce – Miłosz Staniszewski IIb

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej

Konkurs ogólnopolski „Z polszczyzną na codzień”:
do II etapu zakwalifikowali się: Dawid Boczkowski, Krystyna Jarosz, Maja Ortyl, Nel Bargiełowska, Robert Sip, Weronika Urbańska, Aleksandra Piętka, Katarzyna Choińska, Patrycja Bieryt oraz uczennice gimnazjum Aleksandra Wawrzyniak i Aurelia Witecka

Konkurs szkolny „Polska znana i nieznana”:
Dawid Boczkowski Vb
Jakub Szerszeniewski Vb

Konkurs szkolny „Polska Piastów”:
I miejsce – Dawid Boczkowski Vb
II miejsce – Igor Ciarciński Va
III miejsce – Jakub Szerszeniewski Vb

Konkurs szkolny języka angielskiego „Christmas Time”:
I miejsce – Adam Kocemba VIb
II miejsce – Sebastian Stoń VIa
III miejsce Anna Ślusarczyk VIa

Konkurs szkolny „Moda na oszczędzanie”:
I miejsce – Maciej Knopik IVb
wyróżnienia: Maja Koziarska Va, Julia Orzeł IVa, Szymon Woźniakowski VIb

Konkurs powiatowy „Poprzemysłowe dziedzictwo Żyrardowa widziane oczami dziecka”:
I miejsce – Adam Kocemba VIb

Konkurs ogólnopolski „Ozdoba choinkowa”:
II miejsce – Lena Zdończyk

Konkurs miejsce „Ozdoba świąteczna”:
I miejsce – Lusine Stepanyan
wyróżnienie: Maria Obsznajczyk

Konkurs szkolny „Mistrz ortografii”:
Sonia Witecka IVb
Jakub Szerszeniewski Vb
Aleksandra Piętka VIa

Osiągnięcia uczniów gimnazjum   

Konkurs kuratoryjny języka angielskiego – do etapu rejonowego zakwalifikowała się Adrianna Poczekalewicz IIIga

Konkurs kuratoryjny z chemii – do etapu rejonowego zakwalifikował się Maciej Bieryt IIIgb

Konkurs kuratoryjny z religii – do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Natalia Kozłowska IIIga, Natalia Kwaśniewska IIIgb, Dominika Woźniakowska IIIgb

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – do II etapu zakwalifikowały się: Aurelia Witecka IIIgb, Aleksandra Wawrzyniak IIIgb

Miejski Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS:
I miejsce – Ada Poczekalewicz IIIga

Szkolny konkurs historyczny „Polska pierwszych Piastów”:
I miejsce – Aurelia Witecka IIIgb
II miejsce – Hubert Skibiński IIIgb
III miejce – Kacper Biegas Iga, Paweł Szymaniak IIIga

Konkurs szkolny języka angielskiego „Christmas Time”:
I miejsce – Kasia Wierzbicka IIIgb
II miejsce – Bogusia Kalinowska IIga
III miejsce – Karina Dzięcioł Iga
wyróżnienie – Ola Wawrzyniak IIIgb

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”:
III miejsce – Roksana Chudoń IIIga

Konkurs plastyczny „Poprzemysłowe dziedzictwo Żyrardowa widziane oczami mieszkańca” – wyróżnienie Roksana Chudoń IIIga

Konkurs szkolny plastyczny „Moda na oszczędzanie”:
I miejsce Karina Dzięcioł Iga
wyróżnienia: Maja Mikulska IIga, Bogumiła Kalinowska IIga, Daniel Frost IIgb

 Edyta Wróbel, Mariusz Kozłowski

     

Dodaj komentarz