Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Christmas Time”

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Christmas Time”

Last Christmas, I gave you my heart
But the very next day you gave it away
This year, to save me from tears
I’ll give it to someone special

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „CHRISTMAS TIME”

W tygodniu przedświątecznym rozstrzygnięty został coroczny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Christmas Time”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności i poszerzanie wiedzy z zakresu języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych, motywowanie do nauki języków obcych, wspieranie talentów artystycznych oraz nagradzanie zaangażowania uczniów. Zgodnie z zasadami konkursu uczniowie klas I-III szkoły podstawowej mogli przygotować kartkę świąteczną o tematyce świątecznej, zaś uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum mogli przedstawić kartkę świąteczną z wierszem w języku angielskim na temat świąt Bożego Narodzenia ozdobioną odpowiednią szatą graficzną. Przy ocenie brano pod uwagę pomysł i oryginalność pracy, poprawność leksykalno-gramatyczną oraz estetykę wykonania.

W kategorii klas I – III szkoły podstawowej nagrodzono prace:
I miejsce – Marysia Zyśk IIc,
II miejsce – Kacper Sierakowski Ic,
III miejsce – Miłosz Staniszewski IIb.

W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej nagrodzono prace:
I miejsce – Adam Kocemba VIb,
II miejsce – Sebastian Stoń VIa,
III miejsce – Ania Ślusarczyk VIa.

W kategorii klas gimnazjalnych nagrodzono prace:
I miejsce – Kasia Wierzbicka IIIgb,
II miejsce – Bogusia Kalinowska IIga,
III miejsce – Karina Dzięcioł Iga,
wyróżnienie – Ola Wawrzyniak IIIgb.

W konkursie wzięli także udział: Dawid Byszuk Id, Mateusz Matak Id, Maja Paradowska Id, Nadia Klimkowska Ic, Ania Kotulska Ic, Martyna Witkowska Ic, Gabrysia Stawczyk Ic, Daniel Drozdowski Ic, Marysia Fijałkowska Ib, Oliwka Wolniewicz Ib, Karolina Pluta Ib, Kuba Jakubowski 2b, Adam Kuran 2b, Kuba Łapiński 2b, Lena Sewostianik 2b, Marcel Kucharski 2b, Maks Stefański 2b, Michał Siwirski 2b, Hania Peczot 2b, Klaudia Żmijewska 2b, Jan Kocemba 2b, Gabrysia Domańska 2b, Dominika Stemplowska 2b, Ewa Puchalska 2b, Martyna Komor 2c, Szymon Paciorkowski 2c, Julia Kałęcka 2c, Kinga Karlińska 2c, Maja Loppe 2c, Zuzanna Lubińska 2c, Magdalena Woźniakowska 2c, Oliwia Bieganowska 3b, Gabrysia Kleta 3b, Martyna Waszczyk Iga, Oskar Stryjczak Iga, Rozalia Andrychowicz Iga, Damian Sadowski IIIgb.

Nagrodzonym uczniom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

Mariusz Kozłowski

20160108_14235520160108_14220920160108_14222320160108_14224420160108_14225820160108_14230920160108_14234220160108_14231820160108_142330

Dodaj komentarz